Meble do domu kuchenne na wymiar Toruń

Fabryka Mebli Dandi: realizujemy kreatywne projekty od 1990 roku

30 lat temu mało kto mógł sobie pozwolić na zakup mebli na indywidualne zamówienie. W domach, biurach czy sklepach widywaliśmy bardzo podobne do siebie elementy wyposażenia, wtórne pod względem stylistycznym i uniwersalne wymiarowo. Udowodniliśmy, że indywidualny styl nie jest zarezerwowany tylko dla wybranych i mogą z niego korzystać wszyscy, którzy cenią sobie znakomity design oraz ponadprzeciętną funkcjonalność w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do poznania nas lepiej.

 

 

Bydgoszcz Włocławek Grudządz Kujawsko Pomorskie

Bardzo szeroka oferta personalizowanych mebli

Od początku działalności wiedzieliśmy, że nie interesuje nas dostarczanie gotowych, sztampowych rozwiązań. Postanowiliśmy odpowiedzieć na oczekiwania Klientów, którzy od mebli oczekują nie tylko wysokiej estetyki i trwałości, ale także perfekcyjnego dopasowania do wnętrza. Dlatego skupiliśmy się na produkcji mebli na wymiar, realizowanych ściśle według wytycznych Klienta, odpowiadających na najbardziej nietypowe potrzeby. Kreatywnych pod względem designu, ale niezwykle praktycznych na poziomie użytkowym.

Produkujemy meble wszelkiego typu. Specjalizujemy się w produkcji wyposażenia mieszkań, domów, mebli skrzyniowych, zabudowach na wymiar, meblach kuchennych, biurowych, hotelowych, na potrzeby banków i innych instytucji finansowych.

To warto o nas wiedzieć!Meble do sypialni przedpokoju meble kuchenne na wymiar

Dysponujemy bardzo nowoczesnym zapleczem technologicznym. W 2018 roku uruchomiliśmy nowe centrum obróbcze 5D, które pozwala nam realizować najbardziej nietypowe projekty.

Jakość jest zawsze na pierwszym miejscu

Wiemy, że brzmi to jak banał, ale stale powiększające się grono Klientów, w tym powracających, najlepiej świadczy o tym, jak istotna dla nas jest jakość produkowanych mebli. Niezależnie od tego, z jakiego materiału je wykonujemy, zawsze gwarantujemy pełną satysfakcję z trwałości i estetyki produktu.

 

meble do przedpokou wyposażenie wnętrz komplksowe wyposązenie mebliTo warto o nas wiedzieć!

Meble produkujemy ze wszystkich popularnych materiałów, jak płyty fornirowane, melaminowane i MDF, stal, szkło, tarcica i wiele innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować ofertę do oczekiwań i możliwości finansowych każdego Klienta.

Mocno stawiamy również na szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Możemy bez grama przesady stwierdzić, że dysponujemy jednym z najlepszych zespołów rzemieślników i projektantów w Polsce. Markę Dandi budujemy w oparciu o zaufanie Klientów – tak polskich, jak i zagranicznych. Wyznaczamy najwyższe standardy w zakresie jakości, terminowości i kreatywności wykonania mebli. Zachęcamy do przekonania się o tym osobiście.